5 ĒKU ANSAMBLIS - 4 REKONSTRUĒTAS KOKA BIROJA ĒKAS AR JAUNBŪVI PAGALMĀ

Архитектура

Архитектор создал этот ансамбль зданий, объединив наследие деревянной архитектуры UNESCO с современными технологиями и обычным проживанием.

 

Ēku ansambļa priekšgalā slejas dažāda rakstura 19 gs. radīti koka ēku šedevri, kuri kalpos mūsdienu ātrajam dzīves ritmam, turpretim klusā iekšpagalmā slejas 7 stāvu jaunbūve PARKER’s ar cēlo melno toņu materiālu izvēli fasādēs un ieejas portālos, kā arī lielisko panorāmas skatu uz pilsētu.

Фасад с ул. Э.Мелнгайлис

Расположение зданий 2D

Расположение зданий 3D | КАРТА

 

Interjers un dizains vestibiliem

Parker’s interjeros iedvesmai kalpoja art deco detaļas, tā ģeometriskās formas un materiālu pielietojums, marmors, misiņš un niķelis, savietojumā ar daudzveidīgu melno un dažādajiem pelēkajiem toņiem.

 

Vestibils - marmora salikums grīdām, tonēti paneļi ieejas mezglā, plašs ātrijs ar virsgaismu, schindler ātrgaitas lifti «black titan» akmens pakāpieni ar metāla detaļām.

Interjera apdare dzīvokļos

 Dzīvokļu grīdas klās 3 slāņu dabīgā koka parkets, griestu augstums būs no 2.9-3m, krāsotas dubultās ģipškartona sienas, pelēki balināta ozola finierētas durvis, dizaina augstie vertikālie radiatori, alumīnija grafīta panorāmas logi, santehnika-LAUFEN, DURAVIT, akmens masas vannas un flīzes koka vai marmora tekstūrā salikumā ar lakoniskiem tumši pelēkajiem.

Sanmezgli

Katram dzīvoklim atsevišķa dizaina risinājumi sanmezglu iekārtojumam ar koka un marmora tekstūras flīzēm un arhitektūras sērijas pelēkajiem gloss toņiem grīdā, izlietnes – LAUFEN, CASSA di VANNA, akmens masas vannas, podi DURAVIT, maisītāji CHRISTINA

Rekonstruēto koka ēku ansamblis

4 pilnībā rekonstruētas koka ēkas, kas kalpos biroju un komercfunkcijām, ēku koka konstruktīvie elementi un fasādes celtas no ciedra koka, rekonstrukcija vēl vairāk uzsvērs koka arhitektūras unikalitāti. Turpmākie ēku risinājumi tiks pielāgoti nākotnes nomnieku prasībām, respektējot šo koka vēstures mantojumu

Arhitektūra

Arhitekts radījis šo ēku ansambli savienojot UNESCO koka arhitektūras mantojumu ar mūsdienu tehnoloģijām un ikdienas dzīvi. Ēku ansambļa priekšgalā slejas dažāda rakstura, izskata un 19 gs. radīti koka ēku šedevri, kuri kalpos mūsdienu ātrajam dzīves ritmam, turpretim klusā iekšpagalmā slejas 7 stāvu jaunbūve PARKER’s ar cēlo melno toņu materiālu izvēli fasādēs un ieejas portālos, kā arī lielisko panorāmas skatu uz pilsētu.

Restaurēto koku ēkas

4 pilnībā rekonstruētas koka ēkas, kas kalpos biroju un komercfunkcijām, ēku koka konstruktīvie elementi un fasādes celtas no ciedra koka, rekonstrukcija vēl vairāk uzsvērs koka arhitektūras unikalitāti. Turpmākie ēku risinājumi tiks pielāgoti nākotnes nomnieku prasībām, respektējot šo koka vēstures mantojumu.

To interjeros tiks saglabāta vēsturiskā elpa un materiāli dizaina risinājumos tiks izvēlēti respektējot šos UNESCO vēsturiskā centra koka arhitektūras šedevrus.

Jaunbūves detaļas

Parker’s ir 5 ēku ansamblis, kas sastāv no 4 rekonstruētām koka ēkām birojiem un centrālu daudzdzīvokļu jaunbūvi iekšpagalmā.

Tehniskie standarti

Mājā paredzēta «Rīgas Siltums» apkure ar siltuma skaitītājiem katram dz. atsevišķi. 
Lifti - Schindler (black titan») 
Videonovērošana vestibilos un teritorijā. 
Ieeja ēkā ar piekļuves kartēm un pazemes stāvvietā ar pulti. 
Logi - alumīnija ar 3 pakešu stiklojumu (īpaši skaņas izolējoši un siltumefektīvi) 
Sanmezglos - siltās grīdas

Jaunbūves dizaina un arhitektūras risinājumi

Jaunbūve ir dzelzsbetona monolīta būve ar fasādes apdari kas apvieno melno «VULCANO» ķieģeļu salikumu ar pelēko detaļu krāsojumiem un dziļi melno BASALT akmeņu izpildījumu fasādē. Ar ātrgaitas schindler liftiem «Black titan» apdarē, ar alumīnija gafīta logiem un smalkiem metāla elementiem margu apdarēs.

Dzīvokļu platības un stāvvietas

Kopumā 68 dzīvokļi jaunbūvē pieejami no 34m2- 150 m2 ar plašām terasēm.
Pazemē pieejamas 32 auto novietnes un 26 virszemē