5 ĒKU ANSAMBLIS - 4 REKONSTRUĒTAS KOKA BIROJA ĒKAS AR JAUNBŪVI PAGALMĀ

Arhitektūra

Arhitekts radījis šo ēku ansambli savienojot UNESCO koka arhitektūras mantojumu ar mūsdienu tehnoloģijām un ikdienas dzīvi.

 

Ēku ansambļa priekšgalā slejas dažādu raksturu 19 gs. radīti koka ēku šedevri, kuri klusā iekšpagalmā ieskauj 7 stāvu jaunbūvi PARKER’s, ar cēlo melno toņu materiālu izvēli fasādēs un ieejas portālos, kā arī lielisko panorāmas skatu uz pilsētu

Fasāde no E.Melngaiļa ielas

Ēku novietojums 2D

Ēku novietojums 3D | KARTE

 

Interjers un dizains vestibiliem

Parker’s interjera iedvesmai kalpoja art deco detaļas, tā ģeometriskās formas un klasiskie materiāli: marmors, misiņš un niķelis, savietojumā ar daudzveidīgu melno un dažādajiem pelēkajiem toņiem.

 

Vestibilā - marmora salikums grīdām, tonēti paneļi ieejas mezglā, plašs ātrijs ar virsgaismu, "Schindler" ātrgaitas lifti «black titan» apdarē un akmens pakāpieni ar metāla elementiem.

Dzīvokļu apdare un interjers

Funkcionāls dizains, panorāmas logi un 3m augsti griesti. Dzīvokļos grīdas klāj 3 slāņu dabīgā koka parkets, durvis finierētas no balināta ozola, krāsotās sienas veidotas no dubultā ģipškartona. Dzīvokļos izvietoti dizaina augstie vertikālie radiātori. Virtuves daļa ieturēta lakoniskos tumši pelēkos toņos no flīzēm koka vai marmora tekstūrā un akmens vannām. Santehnika izvēlēta no "Laufen" un "Duravit" kompānijām.

Sanmezgli

Katram dzīvoklim ir individuāls dizaina risinājums sanmezglu iekārtojumam, veidots ar koka un marmora tekstūras flīzēm un arhitektūras sērijas pelēkajiem "gloss" toņiem grīdā. Izlietnēm izvēlēts "LAUFEN", "CASSA di VANNA", akmens masas vannas, podi no "DURAVIT", ūdens maisītāju ražotājs "CHRISTINA".

Rekonstruēto koka ēku ansamblis

4 pilnībā rekonstruētas koka ēkas kalpos birojiem un komercfunkcijām. Atjaunoto ēku koka konstruktīvie elementi un fasādes veidotas no ciedra koka, rekonstrukcijā pastiprinot koka arhitektūras unikalitāti. Tālākie ēku risinājumi tiks pielāgoti nākotnes nomnieku prasībām, respektējot koka vēstures mantojumu.

Arhitektūra

Arhitekts radījis šo ēku ansambli savienojot UNESCO koka arhitektūras mantojumu ar mūsdienu tehnoloģijām un ikdienas dzīvi. Ēku ansambļa priekšgalā slejas dažāda rakstura, izskata un 19 gs. radīti koka ēku šedevri, kuri kalpos mūsdienu ātrajam dzīves ritmam, turpretim klusā iekšpagalmā slejas 7 stāvu jaunbūve PARKER’s ar cēlo melno toņu materiālu izvēli fasādēs un ieejas portālos, kā arī lielisko panorāmas skatu uz pilsētu. 

Restaurēto koku ēkas ansamblis

 4 pilnībā rekonstruētas koka ēkas kalpos birojiem un komercfunkcijām. Ēku koka konstruktīvie elementi un fasādes veidotas no ciedra koka, rekonstrukcijā pastiprinot koka arhitektūras unikalitāti. Tālākie ēku risinājumi tiks pielāgoti nākotnes nomnieku prasībām, respektējot šo koka vēstures mantojumu.

To interjeros tiks saglabāta vēsturiskā elpa, dizaina risinājumos materiāli tiks izvēlēti respektējot UNESCO vēsturiskā centra koka arhitektūras kanonus.

Jaunbūves detaļas

Parker’s ir 5 ēku ansamblis, kas sastāv no 4 rekonstruētām koka ēkām birojiem un centrālu daudzdzīvokļu jaunbūvi iekšpagalmā.

Tehniskie standarti

Mājā paredzēta «Rīgas Siltums» apkure ar siltuma skaitītājiem katram dz. atsevišķi. Logi izvēlēti īpaši skaņas izolējoši un silumefektīvi- alumīnija ar 3 pakešu stiklojumu. Sanmezglos - siltās grīdas. Lifti - ātrgaitas Schindler "black titan". Nodrošināta videonovērošana vestibilos un teritorijā.
Ieeja ēkā ar piekļuves kodu un pazemes stāvvietā ar pulti. 

Jaunbūves dizaina un arhitektūras risinājumi

Jaunbūve ir dzelzsbetona monolīta būve ar fasādes apdari kas apvieno melno "VULCANO" ķieģeļu salikumu, pelēko detaļu krāsojumiem un dziļi melno "BASALT" akmeņu izpildījumu fasādē. 

Dzīvokļu platības un stāvvietas

Kopumā jaunbūvē pieejami 68 dzīvokļi platībā no 32m2- 150 m2 ar plašām terasēm. 
Pazemē pieejamas 32 auto novietnes, virszemē 20